Управління оборонної роботи,

забезпечення законності та правопорядку

 

юридична адреса: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000

фактичне розташування: вулиця Першотравнева, 29, місто Суми, 40000

тел. (0542) 70-13-53
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Шановні жителі Сумщини!

Рік, що минув, виявився нелегким для всієї держави, а отже і для Управління. Не відкрию великої таємниці, якщо скажу, що ніколи раніше не набували такої актуальності питання саме національної безпеки, територіальної цілісності. Протидія сепаратизму, тероризму, шпигунству вийшла на перший план, це виклик часу і саме ці питання були пріоритетними і продовжують бути першим пунктом у сфері нашої уваги.

Так, протягом 2014 року за матеріалами Управління попереджено понад 70 фактів посягань на територіальну цілісність України, з яких 11 - з ознаками тероризму, розпочато 9 кримінальних проваджень за статтею 110 Кримінального кодексу України, тобто  посягання на територіальну цілісність та недоторканість України.  Наразі у рамках цих кримінальних проваджень чотирьом особам оголошено про підозру у вчиненні  злочину, а стосовно трьох зловмисників судовими органами винесено обвинувальні  вироки. 

Не менш важливим і відповідальним напрямком діяльності сьогодні залишається протидія корупції. Минулого року за матеріалами Управління розпочато 27 кримінальних проваджень за фактами вчинення службових злочинів посадовими особами органами державної та виконавчої влади, правоохоронних та контролюючих органів. З них 18 за статтею «Одержання неправомірної вигоди». Згідно з вироками судів, кримінальні покарання отримали 6 хабарників.

Не припинялася робота Управління щодо протидії економічним злочинам. Протягом року завдяки зусиллям співробітників УСБУ звернуто в дохід держави коштів на суму понад 6 млн. грн., товарно-матеріальних цінностей на суму більше 16 млн. грн.,попереджено завдання економічних збитків державі на понад 75 млн.

Сьогодні я хочу особливо підкреслити, що вагомою запорукою подолання загроз безпеці нашої держави, забезпечення гідних умов для життя та розвитку кожного Громадянина України є саме наша з Вами спільна державницька, небайдужа позиція

 Тому звертаюсь до Вас, шановні земляки, із закликом пліч-о-пліч стати на заваді злочинним намірам розірвати нашу країну під гаслами т.зв. «народних» республік, намаганню корупціонерів на всіх рівнях не допустити утвердження в Україні духу свободи, рівних можливостей та процвітання.

Громада стає все більш свідомою. Вона розуміє – загальна безпека і захист від тероризму, сепаратизму, інших протизаконних небезпечних проявів  – справа кожного, отже, кожен має бути пильним, уважним, небайдужим і відповідальним у своїх вчинках і думках.

Вітаю жителів Сумщини з Новим Роком, Різдвяними святами і бажаю всім нам добра, миру та злагоди! Сподіваюсь на подальшу співпрацю з усіма, кому небайдужа доля нашої країни і хто налаштований і хоче бачити Україну міцною, квітучою європейською державою з демократичними цінностями.

З повагою,

Т.в.о. начальника Управління

Служби безпеки України в Сумській області             Юрій Гончаров