Управління оборонної роботи,

забезпечення законності та правопорядку

 

юридична адреса: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000

фактичне розташування: вулиця Першотравнева, 29, місто Суми, 40000

тел. (0542) 70-13-53
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Управління Служби безпеки України в Сумській області

Управління СБ України в Сумській області

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 32
телефон «лінії довіри» (0542-) 60-74-90
черговий Управління за номером  (0542-) 22-25-71.

понеділок - п’ятниця – з 9.00 до 18.00; 
обідня перерва – з 13.00 до 14.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 Також за номером 0800-501-482 громадяни можуть цілодобово звернутися до Служби безпеки України на конфіденційній основі в разі наявності інформації щодо корупційних дій з боку державних службовців, питань, що заслуговують на увагу контррозвідки і стосуються особливо небезпечних злочинів проти держави, зокрема державної зради і шпигунства та з інших питань, що належать до компетенції СБ України

Безпека громадян – справа кожного

Управління Служби безпеки України посилює заходи, спрямовані на попередження та припинення можливих терористичних проявів та забезпечення  безпеки громадян на Сумщині.

          Зокрема, 15 січня ц.р. у м. Глухів співробітники контррозвідки СБ України затримали місцевого жителя, у якого вдома незаконно зберігалися ручні осколкові гранати «РГД-5» та «Ф-1». За даним фактом стосовно затриманого органами МВС розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України.

Шановні жителі Сумщини!

Рік, що минув, виявився нелегким для всієї держави, а отже і для Управління. Не відкрию великої таємниці, якщо скажу, що ніколи раніше не набували такої актуальності питання саме національної безпеки, територіальної цілісності. Протидія сепаратизму, тероризму, шпигунству вийшла на перший план, це виклик часу і саме ці питання були пріоритетними і продовжують бути першим пунктом у сфері нашої уваги.

СБ України передала книжки до бібліотеки Української академії банківської справи

24 грудня ц.р. в бібліотеці УАБС співробітники обласного управління  СБ України передали добірку друкованих видань, підготовлених Службою безпеки України.

Серед книжок – видання, створені за участю Галузевого архіву СБУ, більшість з яких присвячена історії українського народу, розвитку українського державотворення та культури.

Особливе місце у добірці посідають науково-дослідні матеріали з історії визвольного руху в Україні, документальні підтвердження масштабів трагедії голодомору («Роман Шухевич», «Голодомор 1932-1933 років в Україні як злочин геноциду згідно з міжнародним правом») та ін.

Відбулася зустріч з учасниками АТО

23 грудня ц.р. у Медичному інституті Сумського державного університету відбулася зустріч викладачів та студентів зі співробітниками Управління СБ України в Сумській області, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Співробітники Управління розповіли викладачам та студентам інституту про приклади мужності й самовідданості  захисників України. Про командира підрозділу «А»  Олександра Аніщенка, який героїчно загинув поблизу м. Славянськ, поділився спогадами  його підлеглий, який також брав участь у тому бою та був поранений. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх, хто віддав життя за вільну та єдину Україну.

На Сумщині засуджено організаторів постачання в Україну наркотичних засобів та психотропних речовин

 

У Сумах притягнуто до кримінальної відповідальності двох громадян України, які налагодили контрабандний канал постачання в Україну наркотичних та психотропних речовин.

У 2013 році співробітники СБУ затримали двох зловмисників, які у змові з іноземцем контрабандно завозили в Україну з Європи заборонені до вільного обігу речовини.

Обидва зловмисники були затримані у Сумах та Херсоні одразу після одержання посилок із небезпечним вмістом, які надійшли через мережу міжнародних автотранспортних перевезень. Співробітники СБУ вилучили 200 пігулок метадону та близько 20 грамів амфетаміну, які були приховані у інтернет-роутері, мобільному телефоні та CD-програвачі.