Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
пл. Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У Києві проходить Конгрес з реформування системи управління безпекою дорожнього руху

У столиці України 22-23 червня 2017 року за ініціативи Торгово-промислової палати України та підтримки Кабінету Міністрів України проходить Перший міжнародний конгрес з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні під гаслом «Безпека на дорогах України заради життя людини».

Участь в Конгресі беруть представники Уряду, керівники профільних міністерств, відомств, комітетів Верховної Ради, громадські організації, міжнародні і українські експерти, представники бізнесу.

Делегацію Сумської області на конгресі очолив начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської ОДА Тимошенко В.М.

Обговорили ситуацію з протидією злочинності

У прокуратурі Сумської області 21.06.2017 відбулася координаційна нарада правоохоронних органів регіону з метою обговорення криміногенної обстановки та протидії злочинності.

Серед запрошених були голова Сумської обласної державної адміністрації Клочко М.О. та начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Тимошенко В.М.

За словами очільника облдержадміністрації дотримання правопорядку та безпеки нашого регіону є головним завданням органів державної влади. За цим напрямом повинна бути максимальна віддача та професійність з боку усіх правоохоронних органів. Незважаючи на спекулювання темою роботи правоохоронців регіону з боку окремих громадських організацій та політичних партій, під час наради обговорено позитивні показники оперативно-розшукової роботи. Адже Сумська область впродовж останніх років займає провідні позиції в державі з розкриття злочинів (3-тє місце в 2016 році, 1-ше місце в поточному році).

Комплексна обласна програма «Правопорядок на 2016-2020 роки» в дії

19 травня 2017 року, в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації, відбулася апаратна нарада при голові Сумської обласної державної адміністрації, на якій начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Тимошенко В.М. доповів про хід виконання Комплексної обласної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки». Зокрема, Тимошенко В.М. повідомив, що всі заходи вищезазначеної програми виконуються.

Так, за ініціативи Сумської обласної державної адміністрації та ефективної співпраці з керівництвом та депутатським корпусом Сумської обласної ради у 2016 році з обласного бюджету на виконання заходів вищезазначеної Програми виділено 3 млн. 749 тис. 690 гривень.

Співпрацю з Сумським обласним військовим комісаріатом налагоджено

15 червня 2017 року, в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації, відбулася робоча зустріч заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Боршоша І.С. та начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Тимошенка В.М. з військовим комісаром Сумського обласного військового комісаріату Давиденком Т.Ю.

В ході зустрічі були обговорені питання організації територіальної оборони в Сумській області, відбору громадян на військову службу за контрактом, проведення чергових призовів громадян на строкову військову службу тощо.

Також, учасниками зустрічі, було зауважено на посиленні взаємодії між Сумською обласною державною адміністрацією та Сумським обласним військовим комісаріатом.

Нарада з працівниками управління

06 червня 2017 року начальником управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Тимошенком В.М. проведено щотижневу нараду з працівниками управління.

На нараді представлено нового працівника відділу взаємодії з правоохоронними органами Петренка Олега Петровича, який публічно склав Присягу державного службовця

Також було обговорено найважливіші питання діяльності управління і підведено підсумки роботи за травень 2017 року.

Вітаємо прикордонників зі святом

28 травня — свято сміливих, відважних людей, які захищають Батьківщину на кордоні — День прикордонника.

Цей День є символом вшанування славних традицій героїзму, мужності і самовідданості у службі багатьох поколінь охоронців кордонів нашої Батьківщини.

Своєю цілодобовою напруженою службою прикордонники роблять гідний внесок у зміцнення національної безпеки країни.

З цієї нагоди прикордонників привітали заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Боршош І.С., начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Тимошенко В.М.