Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
пл. Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 63-18-11
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! В управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації змінено номери телефонів

У зв’язку зі зміною оператора телефонного зв’язку в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації змінено номери телефонів.

Начальник управління Тимошенко В.М.

тел. 701-351

 

Приймальня

тел. 701-351

Заступник начальника управління, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами Криворотенко М.М.

тел. 701-351

 

Заступник начальника управління, начальник відділу оборонної роботи та з управління персоналом Фролов О.В.

тел. 701-352

 

Завідувач сектору моніторингу відкритості використання публічних коштів Шкромада Ю.І.

тел. 701-354

 

Обговорені питання стану проведення призову громадян України на строкову військову службу

Сьогодні, 28 квітня 2017 року, на нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації М.О.Клочку з головами районних державних адміністрацій, міськими головами обговорювалося питання щодо виконання вимог Указу Президента України №44/2017 від 24 лютого 2017 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 03.03.2017 № 122-ОД «Про підготовку та проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2017 року».

28 квітня 2017 року відбулося засідання тринадцятої чергової сесії Сумської обласної ради сьомого скликання

28 квітня 2017 року відбулося засідання тринадцятої чергової сесії Сумської обласної ради сьомого скликання, у якому прийняв участь начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Тимошенко В.М.

Одним із питань порядку денного засідання сесії було розгляд проекту рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 25.03.2016 «Про Комплексну обласну програму «Правопорядок на 2016 – 2020 роки».

Чергуємо у вихідні та святкові дні

В управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації 25.04.2017 відбулася нарада щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та постановки завдань на наступний, в ході якої було проведено інструктаж по чергуванню у вихідні та святкові дні в травні.  Присутніх було ознайомлено з графіком чергування.

Служба в армії – справа кожного

Про це було наголошено на відеоселекторній нараді з питань призову громадян на строкову військову службу навесні 2017 року, що відбулася 25 квітня 2017 року в залі апаратних нарад Сумської обласної державної адміністрації.

Провів нараду заступник голови Сумської обласної державної адміністрації І.С.Боршош.

Активну участь у нараді взяли начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації В.М.Тимошенко, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Сумського обласного військового комісаріату С.О.Шуляков, заступник військового комісара Сумського обласного військового комісаріату І.А.Закревський.

Вирішували проблемні питання військовослужбовців

В приміщенні Лебединської районної державної адміністрації 24 квітня 2017 року відбулося виїзне засідання робочої групи щодо розміщення військової частини на території м.Лебедин та Лебединського району.

         В засіданні взяли участь заступник голови Сумської обласної державної адміністрації М.А.Подопригора, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації І.С.Боршош, перший заступник голови Сумської обласної ради А.Я.Річкаль, начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації В.М.Тимошенко, командування військової частини польова пошта В1060, керівництво Сумського обласного військового комісаріату, Лебединської районної та м.Лебедин, інші зацікавлені особи.