Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
пл. Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

З нагоди Дня захисника України в управлінні відзначили кращих працівників

17 жовтня 2017 року начальником управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Тимошенком В.М. проведено нараду з працівниками управління.

На нараді було обговорено найважливіші питання діяльності управління та підведено підсумки перевірки Адміністрації Президента України, яка була завершена на минулому тижні.

Також Тимошенко В.М. нагородив подякою за високий професіоналізм та сумлінне виконання своїх службових обов’язків заступника начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами Чернишова Д.В., головного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами Петренка О.П., головного спеціаліста відділу оборонної роботи та з управління персоналом Редька Г.Г., головного спеціаліста відділу оборонної роботи та з управління персоналом Ромашова Ю.Б, провідного інспектора відділу оборонної роботи та з управління персоналом Лукаша С.В.

Піклуємося про безпеку громадян під час свят

У Головному управлінні національної поліції в Сумській області 12 жовтня 2017 року, відбулася спільна нарада з питань організації заходів із забезпечення публічної безпеки і правопорядку, запобігання правопорушенням під час проведення на території області масових заходів з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Боршош І.С. та начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Тимошенко В.М. під час обговорення зосередили увагу на шляхах покращення оперативної взаємодії між правоохоронними органами, завданнях щодо протидії окремим видам злочинів, які мають тенденцію до зростання.

Відправили призовників до Лав Збройних Сил України

Сьогодні, 11 жовтня, близько 100 юнаків відправились на строкову службу з міста Суми. Юнаки будуть проходити службу у військових частинах поза зоною АТО

Урочистості з нагоди вступу до армії нових призовників відбулись по вул. Герасима Кондрат’єва біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. Юнаків привітали начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Тимошенко В.М. представники Сумської міської ради, віськомату, ветеранської організації.

Тимошенко В.М. побажав витримки, взаємопідтримки та мужності.

 

Іван Боршош і Віталій Тимошенко провели виїзну нараду щодо вирішення проблемних питань військової частини

Сьогодні, 10 жовтня 2017 року, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Боршош І.С. та начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Тимошенко В.М. відвідали Лебединську районну державну адміністрацію.

В ході зустрічі були обговорені  питання щодо облаштування і розміщення підрозділу Сумської артилерійської реактивної бригади.

За результатами проведеної наради визначені проблемні питання, першочергові заходи необхідної допомоги, терміни їх виконання та відповідальних осіб.

Іван Боршош та Віталій Тимошенко привітали студентів з Днем юриста

Сьогодні, 5 жовтня 2017 року,  заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Боршош І.С. та начальник управління взаємодії з правоохоронними органамита оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Тимошенко В.М. привітали педагогів та студентів Сумської філії Національного університету внутрішніх справ з Днем юриста.

Тимошенко В.М зазначив що від правової культури, компетентності та відповідальності, принциповості та чесності багато в чому залежить майбутнє нашої держави. Юристи – одні з тих, хто визначає темпи і якість змін, на які чекає наше суспільство.

Також побажав професійних успіхів, міцного здоров'я, благополуччя і удачі!

Віталій Тимошенко провів нараду з питань організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2017 року

26 вересня 2017 року під керівництвом начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Тимошенка В.М. проведено відеоселекторну нараду з питань організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2017 року.

Під час наради виступили військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату Давиденко Т.Ю., тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу комплектування та призову Дегтярьов А.О. з питань підготовки до проведення призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2017 року до лав Збройних Сил України та інших військових формувань, представник управління охорони здоров’я  Сумської обласної державної адміністрації Нікуєнко С.О. з питань готовності закладів охорони здоров’я до медичних обстежень призовників. Також проведено заслуховування голів районних та міських призовних комісій, що мають найнижчі показники з проведення оповіщення призовників.