Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
пл. Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 63-18-11
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Звіт про хід виконання заходів Комплексної обласної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки» за 2016 рік

23 лютого 2017 року тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Криворотенко М.М. на засіданні постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, процесів децентралізації, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики прозвітував про хід виконання заходів Комплексної обласної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням четвертої сесії Сумської обласної ради сьомого скликання від 25.03.2016 (далі – Програма) за 2016 рік та зазначив, що всіма відповідальними виконавцями виконуються заходи щодо реалізації вищезазначеної Програми.

ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ ПОПОВНЮЮТЬ ЛАВИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

«У 2016 році Сумський обласний військовий комісаріат виконав планове завдання щодо комплектування складу Збройних Сил України і посів 13 місце у рейтингу серед областей», – повідомив під час апаратної наради перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО

За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Михайла КРИВОРОТЕНКА,у IV кварталі 2016 року область виконала планові показники на 91,4% і посіла 8 місце серед інших областей.

Підбили підсумки роботи судів

В приміщенні Апеляційного суду Сумської області 24.02.2017 відбулося підбиття підсумків роботи місцевих загальних судів регіону. Участі в засіданні прийняв  т.в.о. начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської ОДА Криворотенко М.М., який зазначив важливість судочинства у сучасних умовах та необхідність ефективної взаємодії усіх гілок влади для забезпечення прав, свобод та законних інтересів громадян. Також було наголошено на ролі судів у боротьбі зі злочинністю, а також процесі реформування судочинства, що дозволить підвищити рівень довіри населення до органів державної влади.

Підготовка до відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

З метою організації публічної безпеки та громадського порядку під час масових заходів в населених пунктах Сумської області з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні в Головному управлінні Національної поліції в Сумській області проведено відповідну нараду за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськості.

Участь в засіданні прийняв тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської ОДА Криворотенко М.М. Під час наради акцентувалася увага на постійному моніторингу ситуації з боку правоохоронних органів та належний рівень взаємодії державних структур з громадськими організаціями.

За результатами наради напрацьовані основні заходи та напрямки, реалізація яких забезпечить правопорядок та законність під час урочистих заходів.

МИКОЛА КЛОЧКО ОБГОВОРИВ З КЕРІВНИЦТВОМ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ РУБЕЖІВ

Голова облдержадміністрації провів службову нараду з начальникомСхідного регіонального управління Державної прикордонної служби України  генерал-майором Сергієм БІДИЛОМ

Разом із начальником Сумського прикордонного загону, полковником Валерієм КРАВЧУКОМ вони розглянули питання взаємодії з місцевими органами влади щодо здійснення інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону. Оскільки  фінансування заходів в межах державного кордону Сумської області у 2016 році не проводилося, Микола Клочко наголосив на необхідності першочергового укріплення державних рубежів Сумщини, адже наша область має спільну ділянку кордону з Російською Федерацією.

Підведення підсумків діяльності Сумської митниці ДФС

03.02.2017 в Сумській митниці ДФС проведено нараду керівного складу та її структурних підрозділів по підведенню підсумків роботи  за 2016 рік. 

У нараді прийняв участь голова Сумської обласної державної адміністрації  Клочко М.О.  

У своєму виступі він зазначив,      що головними завданнями митниці було і є забезпечення виконання фінансово-податкових і правоохоронних функцій на митному кордоні,  захисту вітчизняного ринку та наповнення державного бюджету.