Відділ взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
пл. Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 63-18-11
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Структурний підрозділ знаходиться в станні реорганізації з Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи у Відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи. Триває внесення змін до всіх документів

Жителі Сумщини в чергове передали до Красногорівки прилади опалення

Вісімнадцять буржуйок завантажили вчора сумські волонтери в автомобіль і вже сьогодні їх отримали жителі міста Красногорівка, Донецької області.

Це вже не перший вантаж до міста-побратима Сум, Конотопа та Охтирки, говорить радник керівника Красногорівської ВЦА, громадський активіст Сум Михайло Подолін. Напередодні нового року було передано 20 якісних печей-буржуйок, які виготовило підприємство «Сумбуд». А минулого тижня вдосконалену буржуйку, яку зробили засуджені 116-ї Сумської виправної колонії, відвезли бійцям АТО поблизу Красногорівки.

Відбулося засідання Сумської обласної спостережної комісії

18.01.2017 відбулося чергове засідання Сумської обласної спостережної  комісії, на якому підведено підсумки роботи за 2016 рік, розроблено план роботи на 2017 рік, а також окремо розглянуто питання про розроблення «дорожньої карти» з відокремлення Гамаліївського Харалампієвського жіночого монастиря від Шосткинської виправної колонії № 66.

За результатами проведеного засідання Сумської обласної спостережної комісії підготовлено та видано відповідні протокольні доручення, спрямовані, у тому числі на вжиття першочергових заходів з відокремлення Гамаліївського Харалампієвського жіночого монастиря від Шосткинської виправної колонії № 66.

Свято військових військової частини 2276

На початку року військова частина 2276, що базується в с. Климентове Охтирського району, традиційно відзначила День свого створення. На свято до військових завітали заступник голови Сумської ОДА Боршош І.С. та начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської ОДА Криворотенко М.М.

Посадовці привітали командування, особовий склад частини, ветеранів військової служби та висловили сподівання, що у новому році обласній владі вдасться збільшити фінансову допомогу підрозділу у порівнянні з минулим. Гостям провели екскурсію по об’єктах військової частини, показали стан виконання ремонтних робіт складів, на які виділені кошти обласного бюджету в сумі понад 260 тис. гривень. Командування військової частини, у свою чергу, висловило вдячність обласній державній адміністрації, за сприяння та допомогу, а також запевнило, що особовий склад завжди готовий до виконання службових завдань для надійного захисту регіону.

Боротьба зі злочинністю – безпека громадян

12 грудня 2016 року при голові Сумської обласної державної адміністрації Клочку М. О. з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації та правоохоронних органів відбулася апаратна нарада щодо стану криміногенної ситуації на території Сумської області.

Під час наради було озвучено, що незважаючи на ряд факторів та умов, які впливають на Сумщину як прикордонну область, криміногенна ситуація в ній характеризується як стабільна та неускладнена і наш регіон протягом поточного року стабільно займає лідируючі позиції в сфері протидії злочинності.

Сумський прикордонний загін інформує про внесення змін до Правил дорожнього руху

Сумський прикордонний загін інформує про внесення змін до Правил дорожнього руху. Відповідні зміни внесені постановою Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 року № 790.

Прийняття даного рішення зумовлене збільшенням незаконного переміщення через державний кордон поза пунктами пропуску різних типів товарів. Останні, зокрема, доставляються транспортними засобами до держкордону дорогами, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг. Такі дороги зазвичай необхідні для пересування сільськогосподарської техніки та інших транспортних засобів і механізмів, задіяних у проведенні сільськогосподарської діяльності.

ІВАН БОРШОШ: «СЬОГОДНІ ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ДЕМОНСТРУЮТЬ УСЬОМУ СВІТОВІ, ЩО УКРАЇНЦІ – ПОТУЖНА НАЦІЯ, ЯКА ВМІЄ СЕБЕ ЗАХИЩАТИ»

З нагоди відзначення 25 річниці ЗСУ влада Сумщини, громадськість та священнослужителі вшанували загиблих героїв України на Алеї слави та поклали квіти до пам’ятного знаку на честь земляків артилеристів

«День Збройних Сил України – це одне із найбільших свят у державі, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ. – Українці нарешті зрозуміли, що без потужної армії наша держава існувати не може. Саме тому протягом останніх років наші Збройні Сили відроджуються завдяки волонтерам, небайдужим громадянам, допомозі усієї України. І наразі наша армія демонструє усьому світові, що українці – потужна нація, яка вміє себе захищати».