Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
пл. Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 63-18-11
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Підготовка до відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

З метою організації публічної безпеки та громадського порядку під час масових заходів в населених пунктах Сумської області з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні в Головному управлінні Національної поліції в Сумській області проведено відповідну нараду за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськості.

Участь в засіданні прийняв тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської ОДА Криворотенко М.М. Під час наради акцентувалася увага на постійному моніторингу ситуації з боку правоохоронних органів та належний рівень взаємодії державних структур з громадськими організаціями.

За результатами наради напрацьовані основні заходи та напрямки, реалізація яких забезпечить правопорядок та законність під час урочистих заходів.

МИКОЛА КЛОЧКО ОБГОВОРИВ З КЕРІВНИЦТВОМ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ РУБЕЖІВ

Голова облдержадміністрації провів службову нараду з начальникомСхідного регіонального управління Державної прикордонної служби України  генерал-майором Сергієм БІДИЛОМ

Разом із начальником Сумського прикордонного загону, полковником Валерієм КРАВЧУКОМ вони розглянули питання взаємодії з місцевими органами влади щодо здійснення інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону. Оскільки  фінансування заходів в межах державного кордону Сумської області у 2016 році не проводилося, Микола Клочко наголосив на необхідності першочергового укріплення державних рубежів Сумщини, адже наша область має спільну ділянку кордону з Російською Федерацією.

Підведення підсумків діяльності Сумської митниці ДФС

03.02.2017 в Сумській митниці ДФС проведено нараду керівного складу та її структурних підрозділів по підведенню підсумків роботи  за 2016 рік. 

У нараді прийняв участь голова Сумської обласної державної адміністрації  Клочко М.О.  

У своєму виступі він зазначив,      що головними завданнями митниці було і є забезпечення виконання фінансово-податкових і правоохоронних функцій на митному кордоні,  захисту вітчизняного ринку та наповнення державного бюджету.

Обговорили питання ефективного реагування на правопорушення

Під час засідання оперативного штабу з координації роботи правоохоронних органів в режмі відео конференції при голові Сумської обласної державної адміністрації 30.01.2017 обговорювали тему встановлення кнопок екстреного виклику поліції в населених пунктах області.

Начальник ГУНП в Сумській області Лушпієнко М.М. наголосив, що такі кнопки виклику дозволили б в рази підвищити швидкість реагування правоохоронців на злочини, а також збільшити рівень їх розкриття. Місцями встановлення кнопок визначені заклади дозвілля, автозаправки. Заклади освіти та медицини, ринки тощо. Голова Сумської обласної державної адміністрації Клочко М.О. звернув увагу міських голів та голів районів на необхідність залучення підприємців до встановлення кнопок виклику поліції, оскільки представники бізнесу також зацікавлені на підвищенні безпеки власних об’єктів.

Таким чином, в містах та районах області буде активізовано роботу зі встановлення кнопок екстреного виклику поліції.

Придбання і встановлення камер відеоспостереження

30 січня 2017 року в Сумській обласній державній адміністрації відбулося засідання оперативного штабу з координації роботи правоохоронних органів, контролюючих органів, місцевих органів державної влади, підрозділів ДСНС України, а також безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури Сумщини під головуванням голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О.

До участі у засіданні були запрошені представники правоохоронних органів, Сумської обласної та Сумської міської рад. Також за допомогою електронного зв’язку долучились до обговорення представники районних державних адміністрацій та міських рад області.

Серед питань порядку денного обговорювалась тема придбання і встановлення камер відеоспостереження та кнопок термінового виклику поліції у містах і районах Сумської області.

За результатами опрацювання цього питання надані відповідні доручення містам та районам області щодо активізації роботи у цих напрямках.

НА ВСІХ ВАЖЛИВИХ ОБ’ЄКТАХ СУМЩИНИ МАЮТЬ ОБОВ’ЯЗКОВО БУТИ КАМЕРИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Про це наголосив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ під час робочої наради з керівниками правоохоронних структур області 

«Сьогодні вже нікого не потрібно переконувати у тому, що на всіх стратегічно важливих об’єктах, у місцях масового перебування людей, на всіх в’їздах та виїздах з населених пунктів мають бути камери відеоспотереження», - зазначив Іван Боршош.

Організаційна робота щодо встановлення камер розпочалася ще минулого року. Але є громади, що власним коштом вже давно унебезпечили себе від появи на їх території підозрілих осіб, а є міста та й райони, які досі не визначилися навіть з необхідною кількістю відеокамер. Тож заступник голови облдержадміністрації визначив термін до 27 січня для збору зазначеної інформації у розрізі населених пунктів з вказаними конкретними об’єктами та їх адресами.