Управління оборонної роботи,

забезпечення законності та правопорядку

 

юридична адреса: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000

фактичне розташування: вулиця Першотравнева, 29, місто Суми, 40000

тел. (0542) 70-13-53
e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАТО ПІДГОТОВКУ ДО ОСІННЬОГО ПРИЗОВУ

Важливі питання організації та проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року розглянули під час інструкторсько-методичних навчань за участю представників влади, військкоматів, членів призовних комісій та лікувальних закладів

Заступник голови облдержадміністрації, голова обласної призовної комісії Іван БОРШОШ зауважив, що в жовтні – грудні цього року всі відповідальні за призов структури повинні докласти максимум зусиль для виконання плану в повному обсязі.

«Нагадаємо, що завдання з призову на строкову військову службу у квітні-червні 2019 році Сумська область виконала на 100 відсотків. Проте не всі райони та міста  можуть зарахувати собі в позитив ці досягнення», – зауважив він.

Начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Віталій ТИМОШЕНКО наголосив на тому, що проведення призову на строкову військову службу залежить від того, як організована робота з оповіщення призовників, проведення роз’яснювальної роботи. Це ті головні завдання, належне вирішення яких забезпечить виконання плану з призову на строкову військову службу.

За інформацією офіційного сайта Сумської обласної державної адміністрації