Управління оборонної роботи,

забезпечення законності та правопорядку

 

юридична адреса: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000

фактичне розташування: вулиця Першотравнева, 29, місто Суми, 40000

тел. (0542) 70-13-53
e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКА ОБЛАСНА СПОСТЕРЕЖНА КОМІСІЯ ВІДВІДАЛА РОМЕНСЬКУ ВИПРАВНУ КОЛОНІЮ (№56)

За сприяння Сумської обласної державної адміністрації з районних бюджетів на проведення робіт з модернізації інженерно-технічних засобів охорони, покращення умов тримання засуджених та на інші заходи установам пенітенціарної служби, що розташовуються в Сумській області, були виділені кошти у сумі 2 млн. 170 тис. гривень.

«У цьому році вже до відповідних програм внесено пропозиції щодо передбачення в них заходів, направлених на покращення матеріально-технічного становища установ, в тому числі і виділення 200 тис. гривень Роменській виправна колонія (№ 56)», - зазначив у своєму виступі начальник обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій ТИМОШЕНКО.

Під час візиту представники обласної спостережної комісії  ознайомилися із умовами тримання засуджених та здійснили прийом засуджених з особистих питань.

На завершення візиту було проведено робочу зустріч щодо реалізації заходів пенітенціарної пробації, підведено підсумки, визначено можливі проблемні питання та шляхи їх вирішення, а також ряд пріоритетних напрямків роботи на майбутнє.

«Сумська обласна державна адміністрація не залишається осторонь та планує і в подальшому допомагати установам пенітенціарної служби регіону та здійснювати контроль за використанням коштів цільового призначення у тому числі і через діяльність Сумської обласної спостережної комісії», - підсумував свій виступ Віталій Тимошенко.